Služby

Statické zajištění

Jsme certifikovaným aplikátorem STADO CARBO SYSTÉMU, což zahrnuje aplikace – lepení lamel – „STADO CARBO LAMELA“, lepení tyčí – „STADO CARBO BAR“ a taky lepení tkanin – „STADO CARBO WRAPP“. Jsme také držitelem osvedčení pro lepení uhlíkové výstuže dalších výrobců a dodavatelů.

Zesilvání konstrukcí pomocí uhlíkových lamel a tkanin
Je technologie při které se k posílení konstrukce použije uhlíková lamela, která se lepí na konstrukci speciálním epoxidovým lepidlem.

Externí lepená výstuž – Tkanina (Wrapp)
Je technologie při které se k posílení konstrukce použije uhlíková, aramidová nebo skleněná tkanina, která sae lepí na konstrukci speciálním epoxidovým lepidlem.

Externí lepená uhlíková výstuž – Tyče (Bar)
Je technologie při které se k posílení konstrukce použije uhlíková tyč, která se vlepí do drážky nebo vrtu v konstrukci speciálním epoxidovým lepidlem.

Lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat. Lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare.

Gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris.

Our Process

  • Fusce sit amet orci quis arcu vestibulum vestibulum.
  • Amet orci quis arcu vestibulum vestibulum.
  • Orci quis arcu vestibulum vestibulum.
  • Fuscesit amet orci quis arcu vestibulum vestibulum.