Služby

Injektážní technologie

V praxi se poměrně často setkáváme s poruchami betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Mezi nejčastejší poruchy patří trhliny a kaverny uvnitř konstrukce. Velmi účiná metoda sanace těchto poruch je jejich „vyplnění" médiem z výrazně lepšími fyzikálními vlastnostmi kako původní konstrukce. Máme dlouholeté zkušenosti z rešením poruch jak v pozemním stavitelství, tunelech, podzemních dráhách tak i na významných vodohospodářských objektech. Naša firma je vybavená moderními injektážními zařízeními a používame materiály renomovaných výrobců, jako jsou Stado Cz, DeeNeef, MC Bauchemia, Minova, Sika, Basf a jiné.

Injektáž stavebních konstrukcí pomocí živičných hmot
Je to technologie, při které jsou statické poruchy – trhliny v konstrukcích spůsobené dynamickými rázy. Jako jedna z metod odstranění těchto poruch je „zcelení - vyplně" trhlin mikroinjektáží. Musí být použitý materiál, který dokonale přilne k podkladu a který se vyznačuje vysokou pevností.

Injektáž stavebních konstrukcí pomocí polyuretanových hmot
Je to technologie, při které se reší sanace průsaků vody anebo jiných agresívních médií do konstrukcci, čou predstavuje vážny problém.

Injektáž stavební konstrukcí pomocí cementových směsí
Je to technologie, při které se poruchy v konstukvcí odstraňují nízkotlakou injektážní cementovými – minerálnymi suspenziami.

Lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat. Lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare.

Gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris.

Our Process

  • Fusce sit amet orci quis arcu vestibulum vestibulum.
  • Amet orci quis arcu vestibulum vestibulum.
  • Orci quis arcu vestibulum vestibulum.
  • Fuscesit amet orci quis arcu vestibulum vestibulum.